השכרת מתנפחים קטנים

 

ברוכים הבאים!

תחום המתקנים מתנפחים קטנים בארץ אינו חדש והשוק רווי בחברות שמציעות מתנפחים להשכרה.
המבחר הוא אדיר וכך גם טווח המחירים אך עם עובדה אחת לא ניתן להתווכח,מתקנים מתנפחים קטנים משדרגים כל אירוע ומעניקים חוויה אירובית לזאטוטים הקטנים שלכם...


אז איך לבחור את החברה הנכונה? מספר דגשים:

​​

•  תקשורת בינאישית-כבר בשיחת הטלפון הראשונה לקבלת הצעת מחיר תוכלו להתרשם מי האדם שעימו אתם מדברים. יחס מזלזל או לחילופין הבטחות כבירות שאינן עומדות במבחן הגיון יכולות לרמוז על המשך התקשרות צולעת. יש לדרוש מסמך כתוב עם הצעת המחיר ופרוט כל מה  שהחברה מציעה(יכול למנוע מפח נפש ביום האירוע)

•  מיקום גיאוגרפי של החברה המציעה-עם כל הכבוד לשירות ולהיצע,תנסו להתמקד בחברות שנמצאות ברדיוס סביר ממקום האירוע וע"י כך לצמצם סיכונים וסיבוכים מיותרים.

•  מבחר השירותים-בד"כ מי שמחפש מתקנים מתנפחים יכול להתעניין גם בשולחנות משחק,קונסולות משחק,מערכת הגברה או קריוקי,ציוד לאירועים או דוכני מזון. פנייה לחברה שבסל שירותיה מבחר של אמצעים ושירותים יכול לחסוך כאב ראש גדול ואף הוצאות מיותרות. תשתדלו לעבוד מול ספק מומחה אחד!

•  מחיר כמובן! הישראלי הממוצע תמיד מחפש את הזול ביותר,אך יש לזכור כי "הכסף לא משקר"... כאשר אתם נתקלים במודעה או הצעה זולה משמעותית ממחירי השוק עליכם להתחיל לחשוד: יש מפעיל? יש ביטוח? לכמה זמן האירוע? מה גודל המתנפח ....?

  • אפשרות לאיסוף עצמי-היום,כאשר יוקר המחיה מכביד על כולנו,Games-box באה לקראת הלקוחות שלה ומאפשרת איסוף עצמי של המתקנים המתנפחים הקטנים בעלות נמוכה במיוחד-התקשרו ותופתעו!!!


אם תקפידו ותעמדו על הדגשים האמורים תגלו שיש מעט חברות שבאמת עומדות בסטנדרטים הראויים.
Games-box  היא אחת מהן.
בהצלחה....


גם מי שמחפש:

השכרת מתנפחים קטנים,מתנפחים קטנים ליום הולדת,מתנפח לילדים,מתנפח,מתנפחים,מתנפח להשכרה,מתנפחים להשכרה,השכרת מתנפח,השכרת מתנפחים,יום הולדת,השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים,רנטבוקס,מתנפח ברחובות,מתנפח בראשון לציון,מתנפח בנס ציונה,מתנפח בגדרה,מתנפח באשדוד,מתנפח בישובי גדרות, ,מתנפחים ברחובות,מתנפחים בראשון לציון,מתנפחים בנס ציונה,מתנפחים בגדרה,מתנפחים באשדוד,מתנפחים בישובי גדרות

ימצא אצלנו את החבילה הטובה ביותר!!!

התקשרו עכשיו : 054-9422295

מבצע מטריף לאיסוף עצמי מאזור בילו סנטר:

השכרת מתנפח ענק ב450 ש"ח בלבד!!

השכרת מתנפח קטן ב250 ש"ח בלבד!!

השכרת סט גימבורי 8 מתקנים כולל בריכת כדורים ב250 ש"ח בלבד!!

השכרת סט גימבורי 6 מתקנים ב150 ש"ח בלבד!!

השכרת מתחם יצירה לילדים ב250 ש"ח בלבד!

מהרו והזמינו עכשיו!!!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

בקרו גם את החברות שאיתן יש לנו שת"פ::

Play4U

The Art Of Fun

הפרטים נשלחו בהצלחה